Norsk Engelsksetterklubb

Mon11202017

Oppdatert10:53:53 PM

Vinnere av NM-Lag Høyfjell

 

ÅR Lag HØYFJELLSPOKALVINNER
2015 Pointer Eidemlias Dallas T
E/F: Henry Espeseth
2014 Gordonsetter Egon
E/F: Jim-Rune Øyum Pedersen
2013 Korthåret Vorsteher Haugtun`s Brc Falco
E/F: Asgeir og Mette Bjørklund
Ingvar vant pokalen til odel og eie! Ny pokal er satt opp som ikke kan vinnes til odel og eie.
2012 Engelsksetter Limingruet's Hi-Troll
E/F: Ingvar Rødsjø
2011 Irsksetter Røde Hunders Mi Rakel
E/F: Jørn Presterudstuen
2010 Irsksetter "US" Kuling
E/F: Rune Magnussen
2009 Engelsksetter Berguglas Hi-Trøkk
E/F: Ingvar Rødsjø
2008 Strihåret vorsteher Austbakkens Zorro
E/F: Berit Anne Lein og Rune Fossum
2007 Engelsksetter Rangelfjellet's Miss Putte
E/F: Alfred Sæther
2006 Irsksetter "US" Tornado
E/F: Randi Halvorsen
2005 Irsksetter Con Spirit av Kjerringholm
E/F: Geir T. Keiseraas
2004 Engelsksetter Berkjestølen's Hi-Treff
E/F: Ingvar Rødsjø
2003 Engelsksetter Berkjestølen's Hi-Treff
E/F: Ingvar Rødsjø
2002 Engelsksetter Langvella's Pelle
E/F: Morten Berg
2001 Gordonsetter Bjørnebyens Chino
E/F: Arnfinn Munkevold
2000 Breton Rikki
E/F: Gunnar Guttormsen
1999 Engelsksetter Simo's Tanja
E/F: Jon Simonsen
1998 Breton Tråslettens Ce Zotina
E/F: Bjørn Tråsletten
1997 Engelsksetter Daverekstrets Pia
E/F: Jan Herbert Nygård
1996 Gordonsetter Vinterveiens Oskar
E/F: Agnar Svendsen
1995 Irsksetter Tydalens Fauna
E/F: Bjørn Olsen
1994 Breton Pia
E/F: Carl Skaar/ Nils B. Skaar
1993 Ingen vinner Pokalen ikke utdelt
1992 Gordonsetter Bjørnebyens Pira
E/F: Arnfinn Munkevold
1991 Ingen vinner Pokalen ikke utdelt
1990 Engelsksetter Mjogsjøen's Perle
E/F: Hans Chr. Bue
1989 Engelsksetter Skillevatnet's Tinka II
E/F: Kjell Norum
1988 Pointer Skurre Skrede
E/F: Bjørn Myhre
1987 Engelsksetter Gussi's Branigan
E/F: H.R.Astrup/Fredrik Aalerud
1986 Pointer Arra
E/F:  Karl Jordan/ Ulf Tommasen
1985 Engelsksetter Bjørkkraggen's Chott
E/F: Einar Holmvik
1984 Breton Bitte
E/F: Willy Bråthen
1983 Pointer Bjørklunds Ballet
E/F: Einar Holmvik
1982 Engelsksetter Knallbekkens Tikka
E/F: Grete og Thorstein Øren
1981 Gordonsetter og
Strihår vosther
GS Kråkefjellets Mira
E/F: Agnar Svendsen
1980 Engelsksetter Brennvola's Raja
E/F: Ketil Stokkdal
1979 Engelsksetter Dunfjellets Zanto
E/F: Rolf Sevendal
1978 Engelsksetter Dunfjellets Zanto
E/F: Rolf Sevendal/Bjørn Johansen
1977 Engelsksetter Dunfjellets Zanto
E/F: Rolf Sevendal
1976 Engelsksetter Pax P Av Ekebæck
E/F: Johs. Skåren
1975 Pointer Judy Doll
E/F: Tore Leistad
1974 Gordonsetter Jotuns Blaika
E/F: Johan B. Stee/Kjell Arntzen
1973 Ikke avholdt  
1972 Ikke avholdt  
1971 Pointer Winters Smutt
E/F: A. Larsen/Bjørn Watle
1970 Engelsksetter Østvangens Blue-White
E/F: Tore Østhus
1969 Engelsksetter Vestfjellets Tanja
E/F: G. og T. Øhren
     
1960 Engelsksetter ES Kollens Norri
E/F: Detlev Aass/Hans L. Hansen