Norsk Engelsksetterklubb

Sat11252017

Oppdatert10:53:53 PM

Vinnere av NM Skog

 

ÅR NR 1 NR 2 NR 3 NR 4 NR 5 NR 6
2015 IS Furunakken's Balto
E/F: Tonje Evju og Geir Haugen
SV Speldragets F Golddigger
E/F: Randi Schulze
       
2014 GS Imingens EK Elle-Gant
E/F: Wenche Porsanger
GS Gullsmedåsens Maia
E/F: Jan Sundfør/ Dag Roger Berg
GS Tg Buzz
E/F: Marius Jørve Arnesen
     
2013 IS Furunakken's Balto
E/F: Tonje Evju og Geir Haugen
ES Åsvangen's Tripper
E/F: Trond Kolstad
IS IS Imingens Lk Indi
E/F: Asle og Kari Svinsås
GS Imingens EK Elle-Gant
E/F: Wenche Porsanger
   
2012 IS Furunakken's Nikita
E/F: Arnstein Haugen
ES Storbakken's Punky
E/F: Stig Håvard Hansen
       
2011 IS Den Röde Jägaren Alaya
E/F: Ulla Mikkola
ES Pei Fang Jock Scott
E/F: Bjørn T Syversen
KV Gruetjenet`s E-Lyng
E/F: Pål A Andersen
     
2010 P Rushlight Asco
E/F: Kjell Enberget
SV Rotveltas Dmk Tussa
E/F: Terje Berntsen
       
2009 IS Fagermoa's B-Madi
E/F: Tore Mæhla
ES Sønnanåen's Pro Mille
E/F: Egil Åsli
ES Voffi
E/F: Øystein Utne
     
2008 IS Valeheia's Killakee
E/F: Roald Kjellevold
         
2007 KV Aasatrua`s K T B Veia
E/F: Jan Halvor Eriksen
KM Rotuas Margaux-D
E/F: Tore Chr Røed
       
2006 ES Lundefjellets Juni
E/F: Beate Heidenreich/Tore Christian Røed
SV Rondeslottet Kf Quick Silver
E/F: Randi Schulze
       
2005 KV Aasatruas Røysa
E/F: Glenn Olsen
B Shulegans Prinsess
E/F: Gunnar Handberg
SV Gallokåsens E-Immer
E/F: Hans Nordhus
KV Næveråsens Lotus
E/F: Robert Brenden
   
2004 KV Tierbuas Perla
E/F: Odd Mørk/Glenn Olsen
KV Aasatrua's Glt Røysa
E/F: Glenn Olsen
IS Rødlien's Heidi
 
SV Rondeslottet Kf Quick Silver
E/F: Randi Schulze
   
2003 B Tråslettens Cwita
E/F: Bjørn Tråslett
SV Bikkjulf's Hærle
 
       
2002 KV Hærli
E/F: Nina S. Baastad
         
2001 GS Prince
E/F: Åsmund Wilhelshaugen
         
2000 GS Theo
E/F: Knut Helgesen
         
1999 GS Theo
E/F: Knut Helgesen
         
1998 GS Bobby
E/F: Rune Christensen
         
1997 GS Theo
E/F: Knut Helgesen
         
1996 SV Boss II
E/F: Yngvar Theodorsen
         
1995 KV Knall
E/F: Pål Andresen
         
1994 GS Rypebrinken’s Lord Moc
E/F: Thore Langerud
         
1993 IS Høylandet’s Trym
E/F: Siri K. Walen
         
1992 GS Fjelloas Kim
E/F: Knut Helgesen
P Hulderveiens Poco-Line
E/F: Thomas og Leif Engh
ES Vigdaætta's Rocky
E/F: Ulf Jørgensen
     
1991 P Sussi
E/F: Svein Bråthen
P Hopfossens Gorm
E/F: Vibecke Mohr
KV Jaro-Rex
E/F: Pål Andersen
     
1990 KV Stavsjødalen’s Panto
E/F: Finn Adler
KV Gulfjellets AHS Punker
E/F: Odd Myrer
       
1989 GS Josett’s Undine
E/F: Vibecke Skaar Jacobsen
KV Myklegårdens Gaia
E/F: Tom Sørum
GS Fjelloas Kim
E/F: Knut Helgesen