Norsk Engelsksetterklubb

Sat11252017

Oppdatert10:53:53 PM

Vinnere av Unghund Grand Prix

ÅR NR 1 NR 2 NR 3 NR 4 NR 5 NR 6
2015 ES Strådalen's Hi-Class Kiddo
E/F: Aina Marlen Brynildsen og Steinar Loe
ES Peppa Av Skåpleinun
E/F: Bjørn og Siri K Sjurseth
KV Rugdelias Xav Lykke
E/F: Ole-Erik Furuheim
GS Tøfteaasen`s Pia
E/F: Robert Aas/Johan Ulrik Aas
ES Kongsvoldrypas Ariel
E/F: Hege Mejdel og Svein H Strømsnæs
ES Synnerdalens Lykke
E/F: Katrin Gonsholt/Svein Tore Kittilsen
2014 Ingen premierte
2013 B First Bullet Samson Sørensen
E: Nina Helberg Aurebekk F: Jon Aurebekk
IS Red Dubliners Bao Vår
E/F: Kjell Arne Odlolien
       
2012 P Fjellrypas Lj Rally Av Troll-Leiken
E/F: Sven Tore Kittilsen
ES Sandlona's Philippa
E/F: Kjell A Andersen
GS Buskogens Dtt Daisy
E/F: Thomas Andre Svensen
     
2011 B Orreskogen`s B-Røm
E/F: Morten Tidemann
ES Fjellrypa's DB Pia
E/F: Inger og Willie Aune/John Arvid Grande
ES Tricky
E/F: Andrea Sørum/Heidi Sørum
     
2010 GS Evjegaardens Titus
E/F: Jon Terje Øvstetun
IS "US" Solan
E/F: Ketil Fosnes
       
2009 ES Rotuas C-Wilma
E/F: Vibeke Meyer & Svein Nordang/ Svein Nordang
P Black Luckys Pampas
E/F: Ove Morten Framnes
ES Sveaborgs Kompis
E/F: Martin Røynås & Vidar Grundetjern/Martin Røynås
ES Fjellvidda's Era
E/F: Vibeke Skaar & Jon G Hov/Jon G Hov
   
2008 P Vas-Ravens Felix
E/F: Ivar Arne Lid
ES Kaldalóns Saga
E/F: Per Arne Watle
ES Rypekullet's Bobo
E/F: Arthur Charles Rønnestad
GS Trollheimens Smilla
E/F: Ørjan Gamst
ES Tidybird's Albin Av Høimyra
E/F: Svein Borgen
IS "U S" A Magic Dream
E/F: Svein Harald Strømsnæs
2007 P Fjellrypa`s Lilo
E/F: Gaute Grande/John Arvid Grande
GS Solo
E/F: Petter Rønningen
ES Villmarksporten's Scott
E/F: Ørjan Holmseth/Odd Wraali
ES Rotuas Bissa
E/F: Tore Chr Røed
ES Liedalen's Roxy
E/F: Jan Frømyr
P Fjellrypas Frank
E/F: Frank Robert Brekke/John Arvid Grande
2006 KV Rugdelias Nmj Lucilla
E/F: Anne G Langeland/Tore Kallekleiv
P Lyngmyras Festus
E/F: Helge Pedersen
GS Åshøidens Cowboy
E/F: Gudmund Wadahl
P Lyngmyras Kira
E/F: Henning Skjalg Fureli
   
2005 P Sørelvas Atena
E/F: Nils Jacob Johnsen
ES Sønnanåen's Emily
E/F: Jan Terje Bårseth
ES Rotuas Au
E/F: Oddmund Sordal
ES Villmarksporten's Tiger-Gutt
E/F: Grete S. Bråtebak/ Odd Wraali
ES Slottvidda's I M Figo
E/F: Morten Elvseth
KV Haugtun´s BCR Bella Donna
E/F: Harald Holm/Ola Øie
2004 ES Kvernmolia's Perle
E/F: Stig Kvernmo
IS "US" Becchie
E/F: Einar Utne
IS "US" Orkan
E/F: Rune Andre. Magnussen
ES Zita Av Årumbo
E/F: Alfred Johan Johnsen
ES Pei Fang Lille
E/F: Carl Fredrik Morken
SV Arja
E/F: Rune Olav Brenna
2003 IS US Dixie Babe
E/F: Christian Meidjell
GS Ferri
E/F: Vibeke Skaar
P Lille My
E/F: Bjørnar Eidem
GS Boss
E/F: Jo Sverre Helgemo
ES Hovdmyra's Hera
E/F: Jostein Hellevik
ES Høimyra's Zico
E/F: Odd Egil Haaheim
2002 GS Gordvalls Era
E/F: Svein Hegge
ES Sletthallens Sundance
E/F: Åke Rosen
KV Glohaugen´s BMV Røy
E/F: Ola Øie
ES Sletthallens Punky
E/F: Johnny Vikne
ES Villmarksporten's Inka
E/F: Odd Wråli
P Rypefoten´s Chuck Norris
E/F: Helge Pedersen
2001 ES Vårhaugens Vinnie
E/F: Ole Hagen
Gs Faksefjellets Merril
E/F: T.Severinsen/V.Skaar
P Red Taps Black Link
E/F: Henry J. Espeseth
ES Berkjestølen's Hi-Fi
E/F: Asbjørn Trøstheim
IS Rødliens Fanta
E/F: Elin Dugstad
P Red Taps Luis Figo
E/F: Bjørn Smistad
2000 ES Langvella's Pelle
E/F: Morten Berg
P Setpoint's Shot
E/F: Einar Engh
ES Steinrøysa's Iver
E/F: Øivind Engh
ES Sletthallens Montero
E/F: Bjørn Sjurseth
ES Skarvhatten's Chevy
E/F: Arne Fostervold
 
1999 IS US Specific
E/F: Elin Wittusen
ES Gras-Fjellets Snorre
E/F: Stefan Fiko
ES Skrubbhaugen's Tellus
E/F: Øivind Holm
ES Østheia's Dennis
E/F: Jan Clausen
ES Bekkensetra's Birk
E/F: Dag Chr. Clausen
GS Svatvatnets Troya
E/F: Elin Nesse
1998 ES Pussjo's A-Jazz
E/F: Stein Heiberg
ES Hovdmyra's Miss Connie
E/F: Jostein Hellevik
IS Aasrabben's Biri
E/F: Henry Aaseth
ES Trønderviddas Van Gogh
E/F: Roger Hermanstad
IS "US" CT-Pepsi
E/F: T. Presterud /E.Wittusen
IS Eklias Adam
E/F: Torgeir Møst
1997 ES Spar-Joker's Roy
E/F: Kjell Holthe
P Vestfjordalens Paco
E/F: Ole I. Frømyr
ES Hårteigens Vidda
E/F: Morten Soltvedt
P Raya
E/F: Ivar Svardal
IS Valeheia's Lit'J-Pia Torgeir Møst IS Valeheia's Tirawa
E/F: Åge Røssland
1996 Es Berkjestølen's Vicky
E/F: Jan Telhaug
ES Blanca Av Oppegaarden
E/F: W. Blystad / Bjørn Solheim
       
1995 P Arja
E/F: Sverre Stenersen
         
1994 ES Kongeveien's Mira
E/F: Hans H. Holck
P Likkos Keppler
E/F: Arild Skeivik
ES Hovdmyra's Rosalita
E/F: Tor Bergtun
IS "US" Coconut Dream
E/F: Elin Wittusen
IS Yanke Girl
E/F: Elin Wittusen
 
1993 P Wasa av Kvervelvind
E/F: Bjørn Eidem
         
1992 ES Fønnebø's Trixie "Cash"
E/F: Lars B. Nilsen
ES Loke
E/F: Bertram Mossmann
ES Hovdmyra's Hero
E/F: Jostein Hellevik
P Pråvhkas Creditor
E/F: Geir Lorentsen
ES Hovdmyra's Maya
E/F: Jostein Hellevik
ES Heggebakken's Chanti
E/F: Frank Juliussen
1991 ES Lynglia's Bjanka
E/F: Roger Drolsum
ES Chako
E/F: Bjør Sjurseth
P. Svarte Bill
E/F: Knut A. Tufte
ES Sandlona's Zaie
E/F: Tor Odden
ES Sako
E/F: Terje Ramstad
ES Leidy
E/F: Sven O. Hedin
1990 IS "US" Chico
E/F: Ulf Bråthen
IS "US" American Princess
E/F: Elin Wittusen
GS Tille
E/F: Martin Sævarud
ES Sagåsen's Windy
E/F: Gustav Larsen
   
1989 ES Storøya's Lady-Bird
E/F: Erling Stokkli
ES Risefjellets Miksi
E/F: Jone Mossige
GS Svarkrutts Storm
E/F: Jens Johansen
ES Lurefjellet's Equi
E/F: Hans Simensen
ES Finnvellen's Gilligan
E/F: H.Astrup/Elisabeth Kallevik
 
1988 P Svarte Madonna
E/F: Tore Schømer
P Spar Joker Lex
E/F: R. Rishaug
ES Vestvidda's Raggi
E/F: T. Olsen
P. Drevjans Kaj
E/F: Finn Adler
   
1987 ES Finnvellen's Cherokee
E/F: H.Astrup/E. Wittusen
ES Toppen av Kongsten
E/F: Dag Verlo
ES Sørheia's Marte
E/F: Jørn Amundsen
P Vestfjorddalens Tina T
E/F: Jan Hagalia
ES Skauliens Punky
E/F: Per Pedersen
ES Sletthallens Pinntail
E/F: H.Astrup/E. Wittusen
1986 ES Breisettlia's Zanto
E/F: Trond Bringsrud
ES Sagåsen's Jomi
E/F: Gustav Larsen
ES Åsheimens Vikky
E/F: Torgeir Hovet
IS Brown RockyE/F: Eirik Karlsen IS Friskus
E/F: E. Wittusen/ E. Karlsen
GS Fram
E/F: Kjell Karlsen
1985 ES Storeskars C Wasaki
E/F: Knut Klepp
P Black Lucys Scandy
E/F: Sigbjørn Messel
ES Skårungen's Heisa
E/F: Ivar Arntsen
ES Tiurhaugen's Mangas
E/F: Knut Klepp
SV Stavsjødalens Orion
E/F: Kjell Gryte
ES Gussi's Marco Polo
E/F: Jon Nesheim
1984 ES Trico
E/F: Olav Hjortdal
         
1983 ES Morkhaugens Tsarek
E/F: Arild Redegård
ES Urfjellets Bossi
E/F: H. Espeseth/K. Holte
ES Hommelfjellets Us Dessie
E/F: Jan Ole Dahl
ES Linnums Adi
E/F: Roy Reidarsen
ES Tiurhaugen's Panick
E/F: Tor Undersrud
ES Tikka
E/F: Dagny Stange/Tor Eggen